BGŻ zaprasza do konsultacji

opublikowano: 12-06-2018, 22:00

BGŻ BNP Paribas wychodzi z zaproszeniem do przedsiębiorców rozpoczynających działalność.

BGŻ BNP Paribas wychodzi z zaproszeniem do przedsiębiorców rozpoczynających działalność. Chodzi o konsultacje związane z nowym podejściem banku do współpracy z młodymi firmami technologicznymi — zgodnie z wprowadzonym niedawno „Kodeksem Współpracy ze Startupami”. Eksperci banku doradzą młodym firmom, które chciałyby wdrożyć w nim swoje rozwiązania. Spotkania odbędą się dzisiaj i jutro w Krakowie, podczas konferencji Impact. W ramach kodeksu bank uprościł m.in. proces zakupowy, stworzył wzory niezbędnychdokumentów, zbudował środowisko testowe oraz nakreślił zasady przyszłej współpracy z młodymi firmami.

— Korporacje są jak słonie — duże i mało zwinne. To, co w przypadku start-upu trwa zaledwie kilka dni, dużej organizacji może zająć kilka miesięcy. Podobnie wygląda proces decyzyjny i pozostałe formalności. Natomiast przy wprowadzaniu nowych technologii i innowacji liczy się czas. Kodeks ma zmienić zasady gry na linii korporacja — start-up — mówi Piotr Widacki, dyrektor zarządzający w BGŻ BNP Paribas.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / BGŻ zaprasza do konsultacji