Białoruski Uniter podpisał umowę z GPW

PAP
23-07-2007, 20:44

Białoruski CJSC Investment Company UNITER z  siedzibą w Mińsku podpisał z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie umowę o  współpracy w ramach programu WSE IPO Partner - poinformowała warszawska giełda w  poniedziałkowym komunikacie. Celem programu jest przyciąganie zagranicznych spółek na parkiet w Warszawie.

UNITER jest pierwszym białoruskim i jednocześnie dziewiątym WSE IPO Partnerem.

Giełda poinformowała w komunikacie, że UNITER jest jedną z głównych instytucji świadczących kompleksowe usługi z zakresu doradztwa inwestycyjnego na rynku białoruskim.

Pierwszą firmą, która podpisała z GPW umowę WSE IPO Partner był ukraiński dom maklerski E-Volution Capital z Kijowa (listopad 2006 r.). Kolejnymi WSE IPO Partnerami zostały: Altera Finance, Sokrat Capital, Millennium Capital i Concorde Capital LLC z Ukrainy, Suprema Securities i Hansabank z Estonii (działające w krajach bałtyckich i Rosji) oraz Wood & Company z Czech. (PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Białoruski Uniter podpisał umowę z GPW