BIG InfoMonitor zaprasza przedsiębiorców do konkursu

SW
opublikowano: 15-06-2012, 00:00

Konkurs potrwa do połowy listopada. BIG InfoMonitor wyróżni zwycięzców Certyfikatami Firmy Wiarygodnej Finansowo.

Rusza konkurs „Licencja na Zaufanie w Małej Firmie”, w którym BIG InfoMonitor wyróżni małe firmy Certyfikatami Firmy Wiarygodnej Finansowo o wartości rynkowej 2 tys. zł każdy.

— Konkurs ma na celu popularyzację Programu Firma Wiarygodna Finansowo, którym chcemy podnosić świadomość znaczenia wiarygodności finansowej w biznesie wśród polskich mikroprzedsiębiorcówi osób prowadzących działalność gospodarczą — mówi Marcin Ledworowski, wiceprezes BIG InfoMonitora.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba przygotować materiał, w którym znajdzie się odpowiedź na pytanie: „Jak wykorzystałbyś Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo do promocji Twojej firmy lub w relacjach z kontrahentami?”. Należy też opisać przykład z doświadczenia firmy, w którym takie poświadczenie wiarygodności mogłoby pomóc w interesach. Materiał może mieć formę opisu (maks 2 tys. znaków), prezentacji PPT lub filmu wideo. Co miesiąc jury konkursu wybierze jedną firmę, która otrzyma za darmo ważny przez rok Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo. Dodatkową formą wyróżnienia dla wszystkich uczestników, którzy nadeślą poprawne zgłoszenia, będzie ich prezentacja na profilu akcji na Facebooku oraz na stronie internetowej www.BIG.pl.

Prace oceni jury składające się z reprezentantów BIG InfoMonitor, a także instytucji, które są Patronami Programu Firma Wiarygodna Finansowo, tj.: Biura Informacji Kredytowej i Związku Banków Polskich. Konkurs potrwa do połowy listopada 2012 r. Nagrody dostaną firmy, które prześlą najbardziej przekonujące prezentacje w danym miesiącu, począwszy od 14 czerwca br.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu