Biznes finansowany z Unii

opublikowano: 20-08-2013, 00:00

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego organizuje szkolenie finansowe

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego organizuje szkolenie finansowe „Współpraca sieciowa — budowanie partnerstwa” (odbędzie się ono w ramach projektu „Wiedza kluczem do sukcesu”. Dotyczyć ma ono m.in. możliwościfinansowania inicjatyw klastrowych z funduszy unijnych.

Szkolenie skierowane jest do właścicieli, kadry zarządzającej i pracowników mikro-, małych i średnich firm działających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Koszty uczestnictwa finansowane są w całości w ramach unijnej pomocy de minimis (jak szacują organizatorzy, jego rynkowa wartość sięga 4,1 tys. zł za osobę).

Przewidziany pakiet obejmuje 96 godzin zajęć i 2 godziny indywidualnego doradztwa.Spotkania zaplanowano na wrzesień i październik 2013 r. Liczba miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia będą przyjmowane do 27 sierpnia 2013 r. Szczegóły rekrutacji i program szkolenia zostały udostępnione na stronie: www.wmarr.olsztyn.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu