Biznes z globalnym potencjałem

DI
09-12-2016, 17:08

Za nami finał trzeciej edycji konkursu Globalni Liderzy Przyszłości. Na podium stanęli przedstawiciele Cloud Technologies, Oponeo, Wiss i Zortrax.

ICAN Institute po raz kolejny nagrodził polskich małych i średnich przedsiębiorców, którzy z powodzeniem rozwijają swoje biznesy w kraju i odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. Najlepsi zostali wyłonieni w konkursie Globalni Liderzy Przyszłości. Przyznano cztery równorzędne wyróżnienia. 

Liderzy biznesu:
Zobacz więcej

Liderzy biznesu:

Gala finałowa konkursu Globalni Liderzy Przyszłości odbyła się 7 grudnia w Warszawie. ARC

Wśród najlepszych w tegorocznej edycji konkursu znalazła się firma Cloud Technologies, działająca na w obszarze big data i automatycznej reklamy internetowej. Spółka opracowała narzędzia analityczne, które pozwalają marketerom na personalizację kampanii reklamowych w internecie. Wyróżniona została również firma Oponeo - zajmuje się sprzedażą opon i felg oraz ich montażem w blisko tysiącu partnerskich warsztatów na terenie całego kraju; jest aktywna również za granicą. Zarządza sklepem internetowym Oponeo.pl.

Kolejnym laureatem jest WISS - producent samochodów specjalnych oraz sprzętu przeciwpożarowego dla straży pożarnej, wojska oraz policji. Działa m.in. na rynkach azjatyckich i w Ameryce Południowej. Listę nagrodzonych zamyka Zortrax, firma tworząca rozwiązania druku 3D. Około 90 proc. jej produktów sprzedawanych jest globalnie. 

 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Biznes z globalnym potencjałem