Biznes z nowym szyldem

Pauli
opublikowano: 12-07-2018, 22:00

Powstała nowa platforma skierowana do właścicieli małych firm. Dobryznak.org narodził się ze współpracy firmy Mastercard ze stowarzyszeniami Traffic Design i Miastodwa.

Powstała nowa platforma skierowana do właścicieli małych firm. Dobryznak.org narodził się ze współpracy firmy Mastercard ze stowarzyszeniami Traffic Design i Miastodwa. Na stronie można znaleźć porady z zakresu marketingu i zarządzania witrynami lokali użytkowych. Ponadto platforma umożliwia przedsiębiorcom nawiązanie kontaktu z projektantami i wykonawcami szyldów i witryn zgodnych z zasadami nowoczesnej estetyki miejskiej oraz wymogami uchwał krajobrazowych.

Akcji towarzyszy ogólnopolski konkurs dla małych przedsiębiorców korzystających z terminali do obsługi transakcji bezgotówkowych, w którym główną nagrodą jest renowacja bądź przygotowanie nowych szyldów. Dla tych, którzy nie oferują klientom możliwości opłat za pośrednictwem karty czy telefonu, oferowana jest pomoc we wdrażaniu nowoczesnych form płacenia w ramach działalności Fundacji Polska Bezgotówkowa. Więcej informacji na temat inicjatywy można znaleźć na stronie dobryznak.org.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Pauli

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu