Biznesmani 20-lecia oceniają, radzą... (WIDEO)

WST
opublikowano: 28-11-2009, 12:01

Rocznica 20-lecia Konfederacji Pracodawców Polskich stanowiła doskonałą okazję do podsumowania dwóch dekad transformacji gospodarczych w naszym kraju i wybiegnięcie prognozami w przyszłość.

Jak podkreślili zgodnie laureaci „Wektorów 20-lecia” to nie były łatwe czasy dla biznesu, i w wielu przypadkach nadal nie są, ale…. „Wiara przenosi góry i trzeba wierzyć z całego serca w sukces by go naprawdę osiągnąć”.

Zobacz jakie jeszcze inne rady mają dla nas wyróżnieni biznesmani, z jakimi problemami musieli się zmierzyć w przeszłości i czego oczekują w kolejnych latach.

Jan Kulczyk – laureat w kategorii „Przedsiębiorca 20-lecia” wg KPP

Za inicjowanie przedsięwzięć, które wyznaczały kierunek i tempo polskich przemian gospodarczych oraz stworzenie jednej z największych prywatnych grup kapitałowych w Polsce, realizującej z  rozmachem śmiałe inwestycje, restrukturyzacje i nowatorskie projekty infrastrukturalne.

Ryszard Krauze – laureat w kategorii „Działalność społeczna”

Za łączenie sukcesów gospodarczych z pracą na rzecz dobra publicznego, twórczy mecenat nad ojczystą kulturą, troskę o losy dziedzictwa narodowego oraz wspieranie polskiego sportu i sportowców. Za działalność charytatywną niosącą radość i uśmiech niepełnosprawnym dzieciom.

Leszek Czarnecki – laureat w kategorii „Przedsiębiorca 20-lecia, Sukces biznesowy” wg czytelników Pulsu Biznesu i Pb.pl

Za stworzenie kilku grup finansowych (m.in. EFL, Getin, Carcade), będących jednymi z najprężniej rozwijających się w kraju i za granicą.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WST

Polecane