Biznesowe wakacje w Clipsterze

Karolina Zawadka
08-07-2016, 14:27

Coliving jest ideą łączenia mieszkania z pracą, dotychczas mało popularną w Polsce. Zmienia się to np. dzięki Clipsterowi, czyli gdańskiej kuźni przedsiębiorczości.

Dotychczas w Clipsterze  mieszkało i rozwijało swoje biznesowe projekty niemal 20 osób. Jednak na te wakacje Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter i firma Alfabeat otwierają gdańską przestrzeń dla każdego. W sezonie letnim pojawi się możliwość wynajęcia pokojów, a dla przyjezdnych z całego świata zaplanowano spotkania z podróżnikami i startupowcami w celu wymiany doświadczeń, a także zajęcia rekreacyjne i zwiedzanie miasta. 

Miejsce dla biznesu:
Wyświetl galerię [1/3]

Miejsce dla biznesu:

Clipster to miejsce, które istnieje niecały rok, a już wyraźne zaznaczyło swoją obecność na mapie polskich innowacji. Clipster

– Już 11 lipca do Clipstera przyjedzie Wojtek Jurojć, współtwórca bloga rakizumuja.pl, który zdradzi, jak znaleźć pracę w Azji. A 25 lipca o „pracowakacjach” opowiedzą Arleta i Michał, którzy na co dzień swoje wrażenia z wypraw oraz porady na temat prowadzenia stylu życia cyfrowych nomadów opisują na blogu zamieszkali.pl. Wydarzenia są bezpłatne i dostępne dla każdego – mówi Kinga Kuczyńska z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter.

Clipster znajduje się w Garnizonie Kultury, który jest jedną z popularniejszych dzielnic Gańska. Jego mieszkańcy będą mogli skorzystać ze zniżek w restauracjach, muzeach czy klubach muzycznych. Ponadto mieszkaniec Clipstera będzie mógł skorzystać z dostępnego na miejscu coworkingu bez dodatkowych opłat. 

– Oferta Clipstera znacząco wyróżnia się na tle hoteli, bo o jego sile nie świadczy tylko budynek, ale przede wszystkim ludzie, którzy w nim przebywają. Zachęcamy wszystkich do poznania atutów Clipstera, który na co dzień dostępny jest dla nielicznych – dodaje Kinga Kuczyńska.

Wynajęcie pokoju w ramach „Clipster Summer” jest możliwe do połowy września 2016 r. 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Zawadka

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Biznesowe wakacje w Clipsterze