Blisko dziewięćset lokali przy Górczewskiej

AYA
opublikowano: 21-08-2007, 00:00

JW Construction otrzymało prawomocne pozwolenie na budowę osiedla Górczewska Park w Warszawie.

JW Construction otrzymało prawomocne pozwolenie na budowę osiedla Górczewska Park w Warszawie.

Będzie to jeden z największych kompleksów mieszkalnych spółki. Docelowo powstanie 886 lokali. Deweloper planuje zakończenie budowy w 2009 r.

Górczewska Park (Górczewska II) powstanie w rejonie ulic Górczewskiej i Olbrachta, w pobliżu planowanej stacji metra, naprzeciw obiektu Wola Park, jednej z największych galerii handlowych w stolicy. Na ponad 2,5-hektarowej działce powstanie 11 sześciopiętrowych budynków oraz jeden ośmiopiętrowy. W inwestycji zaprojektowano mieszkania o podwyższonym standardzie i część usługową z garażem podziemnym. Na terenie Górczewska Park znajdą się też place zabaw dla dzieci. Przewidziano udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

— Górczewska Park jest dla nas projektem o strategicznym znaczeniu. Zamierzamy uzyskać na tej inwestycji jedną z najwyższych marż operacyjnych na poziomie 39 proc. Pozwolenie na budowę tego obiektu to istotny krok w kierunku wypełnienia prognoz na 2007 r. — wyjaśnia Jerzy Zdrzałka, prezes JW Construction Holding.

Sprzedaż mieszkań odbywa się w etapach. Obiekt jest sprzedawany w systemie płatności 10/90. Oznacza to, że 10 proc. wartości mieszkania wpłaca się przy podpisaniu umowy, pozostałą część przy odbiorze kluczy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AYA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu