Bluerank z kolejnym laurem

opublikowano: 20-10-2016, 22:00

Agencja specjalizująca się w kampaniach w wyszukiwarkach internetowych została uznana za najlepszą małą firmę w woj. łódzkim.

Firma Bluerank została założona w 2005 r. jako trzyosobowa. Dziś może pochwalić się zespołem 70 specjalistów z różnych dziedzin marketingu internetowego. Specjalizuje się przede wszystkim w kampaniach w wyszukiwarkachinternetowych, czyli SEO oraz SEM, a także wykorzystaniu analityki internetowej do rozwoju biznesu.

Jako jedyna polska agencja została nagrodzona takimi nagrodami, jak European Search Award, oraz prestiżowym tytułem National Champion Poland w konkursie European Business Awards. Od niedawna może też pochwalić się kolejnym wyróżnieniem z polskiego podwórka. Bluerank został uznany za najlepszą firmę w tegorocznej edycji konkursu„Nagroda Gospodarza Wojewody Łódzkiego”. Zwyciężył w kategorii mikro- i małych przedsiębiorstw.

— To dla nas potwierdzenie, że pomysł założenia firmy 11 lat temu w mieszkaniu na jednym z osiedli w Łodzi to była dobra decyzja. Bluerank jest partnerem dla Google’a i Facebooka w Polsce. W tym miesiącu zatrudniliśmy 12 nowych pracowników, zatem obiecuję, że za kilka lat będziemy atakować inne kategorie w konkursie — mówi Maciej Gałecki, prezes Blueranku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu