BM BPH PBK: kontraktom na GPW brakuje wsparcia z zagranicy

09-07-2002, 15:42

W USA doszło wczoraj do korekty. Nasz rynek na to zupełnie nie zareagował, a na kasowym doszło do niewielkiego wzrostu po otwarciu. Kontrakty dalej nieufnie podążają za indeksem przy znacznie ujemnej bazie. Kolejny sygnał kupna wygenerował tym razem RSI. Futures mają problem z wyjściem nad linię trendu spadkowego która przebiega w okolicy 1200 punktów. Po jej sforsowaniu nastroje powinny się poprawić, kolejny opór znajdzie się na wysokości 1211 punktów. Ale na razie najważniejszy jest test linii spadkowej. Przydałoby się wsparcie ze strony Eurolandu, ale tam indeksy się szybko wyzerowały, stąd niedźwiedzie ostro bronią oporów.

Przewidywany zakres wahań: FW20U2 1190– 1210. Zalecamy na wtorekdługie pozycje na poziomie 1 191 pkt. i zamykanie na poziomie 1 206 pkt. (stop-loss na poziomie 1176).

BM BPH PBK S.A.

http://www.bm.bphpbk.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / BM BPH PBK: kontraktom na GPW brakuje wsparcia z zagranicy