BOŚ Bank promuje ekoFaktoring i rozdaje laptopy

SW
opublikowano: 17-04-2012, 00:00

Obieg dokumentów w wersji elektronicznej to oszczędności rzędu 22 tys. zł rocznie i 15 kg papieru.

Bank Ochrony Środowiska (BOŚ) rozpoczął akcję promującą eko- Faktoring. Klienci, którzy spełnią określone wymagania, dostaną laptopa za 1 zł.

Uczestnikami mogą zostać przedsiębiorcy, którzy spełnią warunki ubiegania się o zawarcie z bankiem umowy o linię faktoringową z prawem regresu. Promocja skierowana jest do tych, którzy przed jej rozpoczęciem nie korzystali z usług faktoringu w BOŚ Banku i zawrą umowę faktoringową na okres nie krótszy niż 12 miesięcy.

EkoFaktoring oferuje dostęp do gotówki dotychczas „zamrożonej” w fakturach z późniejszym terminem spłaty. Usługa ta umożliwia otrzymanie pieniędzy w ciągu 48 godzin od daty wystawienia faktury. Dodatkowo gwarantuje obieg dokumentów w wersji elektronicznej przy użyciu platformy BOŚFaktor — bez potrzeby ich drukowania. Według szacunków BOŚ Banku firma, która składa 3 tys. faktur rocznie, dzięki wysyłaniu informacji o fakturach on-line może w tym czasie zaoszczędzić do 22 tys. zł i ponad 15 kg papieru.

— Za pośrednictwem BOŚFaktor przedsiębiorca może elektronicznie przesyłać informacje o fakturach od swoich klientów — wyjaśnia Małgorzata Szymańska, dyrektor Departamentu Faktoringu BOŚ Banku.

Platforma umożliwia też automatyczne generowanie monitów i wezwań do zapłaty do odbiorców oraz tworzenie raportów o stanie należności, opóźnieniach w płatnościach czy dostępnych limitach. Z platformy faktoringowej BOŚ mogą korzystać właściciele małych, średnich i dużych firm. Do wyboru są różne warianty usługi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / BOŚ Bank promuje ekoFaktoring i rozdaje laptopy