Czytasz dzięki

Branżowe zmiany kadrowe

gas
opublikowano: 12-04-2007, 00:00

Piotr M. Sikorski

Dyrektor zarządzający ds. frachtu Polski i Ukrainy oraz członek zarządu dla regionu Europy Wschodniej i Środkowej DHL Express (Poland) od ponad 20 lat jest związany z branżą logistyczną. Pracował dla Pekaes Auto — Transport, Scanspol i Schenker Polska. W 1999 r. został członkiem zarządu Schenker-BTL oraz członkiem rady nadzorczej Schenker Rail Cargo. Był także członkiem zarządu Danzas i dyrektorem zarządzającym Danzas Eurocargo w Polsce. Od 2002 r. był wiceprezesem ds. przesyłek międzynarodowych w Servisco, od momentu integracji firmy z DHL w 2003 roku pełnił funkcję wiceprezesa ds. frachtu DHL Express Poland. Jest współzałożycielem i prezesem Stowarzyszenia ProLogistyka.

Gerald Weber

Został dyrektorem ds. działań operacyjnych Airbusa. Przez lata sprawował różne funkcje kierownicze — był członkiem zarządu odpowiedzialnym za sprawy techniczne w Skodzie oraz dyrektorem generalnym fabryki Volkswagena w Wolfsburgu. W 2002 r. objął stanowisko dyrektora pionu handlowego w DaimlerChrysler.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: gas

Polecane