Branżowe zmiany kadrowe

ZŁO
opublikowano: 25-04-2007, 00:00

Michał Jarski

Obejmuje obowiązki dyrektora regionalnego Check Point Software Technologies, producenta zabezpieczeń internetu, w czwartym roku obecności firmy na polskim rynku. Do jego obowiązków należy zarządzanie działalnością firmy w Polsce, Bułgarii i Rumunii. Absolwent Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Elektroniki Politechniki Mediolańskiej. Ma 34 lata, żonę i dwójkę dzieci. Jego hobby to podróże, nurkowanie i narciarstwo.

Sven Schuldt

Pełni obowiązki dyrektora polskiego oddziału Symantec. Otrzymał tę funkcję w wyniku opuszczenia przedsiębiorstwa przez Jarosława Samonka, który postanowił szukać możliwości rozwoju kariery poza firmą.

— Nasza strategia dla Polski i plany związane z polskim oddziałem pozostają bez zmian. W najbliższym czasie pojawi się nowa osoba na stanowisku country managera polskiego oddziału — zapowiada Sven Schuldt.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu