Branżowe zmiany kadrowe

ZŁO
opublikowano: 26-09-2007, 00:00

Paweł Pawlas

Został szefem nowej grupy w dziale konsultingu BCC — zespołu rozwiązań portalowych CRM-SD. Grupa ma wdrażać i rozwijać rozwiązania portalowe oparte na architekturze SAP NetWeaver, uzupełniając istniejące w firmach rozwiązania w obszarze sprzedaży i dystrybucji (SD) oraz zarządzania relacjami z klientami (CRM). Paweł Pawlas, absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, jest związany z BCC od 2005 r. Uczestniczył w projektach BCC dla klientów firmy w Polsce, Irlandii, Finlandii i USA. Ma liczne certyfikaty branżowe.

Marek Straszak

Będzie kierował firmą Livingston w Polsce, odpowiadając za rozwój jej krajowych struktur. Przez ostatnie trzy lata był regionalnym dyrektorem sprzedaży w firmie Billbird. Karierę rozpoczynał w firmie eCente. W 2002 r. związał się ze spółką Web- Inn (Grupa Computerland). Rok później objął stanowisko dyrektora pionu handlowego w firmie Solidex. Marek Straszak ukończył studia na Wydziale Zarządzania i Marketingu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu