Branżowe zmiany kadrowe

GAS
opublikowano: 06-12-2007, 00:00

Andrzej Panasiuk

Został wiceministrem infrastruktury. Ma 39 lat. Ukończył historię i prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Pracował m.in. jako referent prawny w Ministerstwie Współpracy Gospodarczej z Zagranicą i inspektor kontroli państwowej w NIK. W latach 1998-2002 był dyrektorem departamentu prawnego w Urzędzie Zamówień Publicznych (UZP). W tym samym czasie był wiceprzewodniczącym Komisji Orzekającej w Sprawie Naruszenia Dyscypliny Finansowej przy Szefie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Później zajmował stanowisko wicedyrektora departamentu gospodarczego w NIK. Od 2006 r. był wiceprezesem UZP.

Barbara Kondrat

Została podsekretarzem stanu w Ministerstwie Infrastruktury. Ukończyła Szkołę Główną Planowania i Statystyki. Pracowała m.in. w GUS na stanowisku dyrektora departamentu majątku i dochodu narodowego. W 1992 r. była doradcą ministra finansów, a trzy lata później doradcą ministra, wicedyrektorem departamentu budżetu państwa i dyrektorem departamentu statystyki. W latach 1997-2002 była wiceprezesem GUS. Później pracowała jako zastępca ambasadora w Stałym Przedstawicielstwie RP przy OECD. Od 2006 r. była podsekretarzem stanu ds. europejskich w Ministerstwie Transportu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Branżowe zmiany kadrowe