Czytasz dzięki

Branżowe zmiany kadrowe

ZŁO
opublikowano: 02-07-2008, 00:00

Artur Smółko

Wiceprezes spółki Lumena złożył rezygnację z pełnionej funkcji wraz z wypowiedzeniem umowy o pracę. Władze firmy zapowiadają, że zmiany w zarządzie nie wpłyną na kierunki oraz dynamikę rozwoju przedsiębiorstwa. Artur Smółko pracował w Lumenie od 2001 roku, zaś w zarządzie spółki zasiadał od 2006 roku — początkowo jako członek, a następnie wiceprezes. Nadzorował prace pionu handlowego, odpowiedzialnego za pozyskiwanie i utrzymanie klientów.

Wiesław Krygier

Nowy wiceprezes Telefonii Dialog ma 53 lata. Jest absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. W 1981 roku złożył egzamin sędziowski. Ponadto ukończył podyplomowe studia w SGH w Warszawie oraz Szkołę Biznesu prowadzoną przez firmę Door. Ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich w spółkach prawa handlowego. Był m.in. wiceprezesem wrocławskiej firmy Argo, prezesem Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego Dexpol we Wrocławiu oraz prezesem spółki Sonax. Przewodniczył radom nadzorczym Radia Eska, Pierwszego Cukrowniczego Funduszu Inwestycyjnego oraz firmy Krak. Zna język niemiecki. Wiesław Krygier jest żonaty. Interesuje się literaturą, teatrem i turystyką górską. Kolekcjonuje książki (jego księgozbiór liczy ponad 5 tysięcy tomów) oraz cytry.

Tomasz Szeląg

Został wiceprezesem Telefonii Dialog. Ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu na Wydziale Gospodarki Narodowej, kierunek międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne, specjalizacja handel zagraniczny. Ma 31 lat. W latach 2000-03 był asystentem na swej macierzystej uczelni. W maju 2003 roku obronił doktorat. Równolegle rozwijał karierę zawodową, zdobywając doświadczenia na stanowiskach menedżerskich w branżach finansów i inwestycji. Lubi podróżować.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane