Branżowe zmiany kadrowe

GAS
opublikowano: 03-07-2008, 00:00

Tomasz Szymczak

Został nowym prezesem linii lotniczych Centralwings. Od stycznia 2006 r. był prezesem spółki Warsaw Airport Services i jednocześnie — od lutego 2008 r. — koordynatorem ds. przygotowania portów lotniczych do EURO 2012. Wcześniej zajmował m.in. stanowiska: członka zarządu Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków Balice i doradcy prof. Leszka Balcerowicza, prezesa Narodowego Banku Polskiego. Tomasz Szymczak ma 39 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego. Zdobył też dyplom MBA z zarządzania. Biegle mówi po angielsku i niemiecku. Interesuje się m.in. historią gospodarczą, integracją europejską i stosunkami transatlantyckimi.

Tomasz Oczkowski

Został dyrektorem generalnym firmy Gazeley w Polsce. Gazeley to brytyjski deweloper powierzchni magazynowych, który działalność w Europie Środkowej i Wschodniej rozpoczął z końcem czerwca. Tomasz Oczkowski będzie odpowiedzialny za prowadzenie działalności i rozwój firmy na terenie Polski. Ma ponad 12-letnie doświadczenie w branży logistycznej i wiedzę na temat rynku nieruchomości. Dotychczas pracował w Wincanton, gdzie od 2000 r. był dyrektorem ds. logistyki i rozwoju na region Europy Środkowej i Wschodniej. Pracował również w Logistic and Distribution Systems. W najbliższych miesiącach jego głównym zadaniem będzie poszukiwanie gruntów, na których mogłyby powstać nowoczesne centra dystrybucyjne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu