Braster ma umowę na sprzedaż w Indiach. Kurs w górę

opublikowano: 19-02-2019, 11:30

Braster podpisał z Boston Ivy Healthcare Solutions umowę na dystrybucję systemu Braster Pro w Indiach. Do 2021 r. ma trafić na tamtejszy rynek łącznie 7,5 tysiąca urządzeń wraz z pakietami badań.

Współpraca będzie obejmowała sprzedaż wersji systemu Braster Pro tj. metody skierowanej do środowiska lekarskiego i kładącej nacisk na sprzedaż wysokomarżowych badań. Boston Ivy Healthcare Solutions w ciągu trzech najbliższych lat zakupi łącznie 7,5 tysiąca urządzeń wraz z pakietami badań.  Ponadto w pierwszym kwartale tego roku spółka dostarczy partnerowi 100 urządzeń wraz z badaniami. Zgodnie z umową dystrybutor zajmie się również promocją sprzedaży urządzenia w Indiach. 

Marcin Halicki, prezes Brastera
Zobacz więcej

Marcin Halicki, prezes Brastera Fot. Marek Wiśniewski

- Indie to rynek z potencjałem i perspektywami, gdzie nowoczesne rozwiązania telemedyczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisanej współpracy z indyjskim partnerem. To jedna z naszych większych, rozwojowych umów sprzedażowych – tłumaczy Marcin Halicki, prezes Brastera.

Boston Ivy Healthcare Solutions to firma medyczna z siedzibą w Indiach, której wiodącym przedmiotem działalności jest świadczenie usług w zakresie dystrybucji sprzętu medycznego dla środowiska medycznego, jak i dla odbiorców detalicznych. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu