Brno okazją dla budowlanki

SACH
opublikowano: 11-04-2012, 00:00

Podczas targów w Czechach polscy przedsiębiorcy będą promować się na specjalnym stoisku informacyjnym.

Polskie firmy budowlane mogą promować się i znaleźć nowych kontrahentów z innych krajów tuż za południową granicą. Podczas międzynarodowych targów IBF 2012, które odbędą się od 24 do 28 kwietnia w Brnie, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Pradze organizuje dla przedsiębiorców znad Wisły specjalne stoisko informacyjno-promocyjne. Tematyka targów jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno narzędzia i materiały budowlane, jak i najnowocześniejsze technologie budowlane. Pod względem liczby maszyn budowlanych IBF jest największą imprezą targową w Europie Środkowej. Podczas wydarzenia będą też prezentowane m.in. konstrukcje i projekty budowlane oraz zastosowania energooszczędnych technologii w budownictwie. Przedsiębiorcy, którzy nie mają możliwości osobistego udziału w targach, a chcą promować swoje wyroby i usługi, mogą nadsyłać materiały informacyjno-promocyjne w formie broszur, ulotek, katalogów itp. Zostaną one bezpłatnie zaprezentowane na stoisku WPHI. W targach IBF dwa lata temu wzięło udział 1051 wystawców z 18 krajów. Impreza przyciągnęła ponad 80 tys. zwiedzających.

KONTAKT

Więcej informacji można uzyskać od przedstawiciela organizatora targów Polsce: Jarosław Krykwiński Agencja Promocji Eksportu Al. NMP 24 lok. 17, 42-200 Czestochowa tel./fax: +48 34 366-98-88, 34 366-59-55 www.targi.brno.pl e-mail: agencja@targi.brno.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu