Brochocki zawarł wiele umów na koniec roku

Anna Leder
10-01-2006, 00:00

Blisko 5,3 tys. mkw. powierzchni komercyjnej znalazło najemców w ciągu ostatnich czterech tygodni dzięki Kancelarii Brochocki.

Międzynarodowa spółka JacobsGIBB, zajmująca się konsultingiem inżynierskim w infrastrukturze technicznej, wynajęła nowoczesny budynek biurowy na Starym Mokotowie o łącznej powierzchni 2,5 tys. mkw. Siedziba firmy znajduje się w bliskim sąsiedztwie stacji metra Wierzbno, Polskiego Radia oraz Telewizji Polskiej.

Do grona klientów Kancelarii Brochocki dołączyło specjalizujące się w prasie bezpłatnej wydawnictwo DD Media. Spółka wynajęła cały budynek na warszawskim Ursynowie o łącznej powierzchni 745 mkw.

Grupa UCB — czyli spółki UCB Pharma i Vedim — znalazły siedzibę na 688 mkw. powierzchni w nowoczesnym budynku klasy A Nordic Park.

Do biurowca firmy Reprograf wprowadziła się zaś spółka On Board Public Relations. Powierzchnia użytkowa obiektu na Woli przekracza 6 tys. mkw., agencja PR wynajęła 545 mkw.

W Royal Trakt Offices (Pałac Jurkiewicza), mieszczącym się przy Trakcie Królewskim, którego wyłącznym agentem jest Kancelaria Brochocki, znalazło siedziby dwóch nowych najemców. Węgierska firma specjalizująca się w dostarczaniu gazu Emfesz KFT wynajęła 400 mkw., a spółka Infomed — 150 mkw.

Za pośrednictwem Kancelarii Brochocki Centralny Dom Maklerski PeKaO wynajął 160 mkw. w budynku Deloitte House znajdującym się w sercu Warszawy. Nowa powierzchnia biurowa zostanie przeznaczona na kolejny punkt obsługi CDM. Do budynku na Mokotowie wprowadziła się zaś Orkiestra Development. Nowe biuro spółki, którego powierzchnia wynosi 130 mkw., znajduje się w pobliżu stacji metra Pole Mokotowskie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Leder

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Brochocki zawarł wiele umów na koniec roku