Czytasz dzięki

Buffett zainspirował Apolonię

KSA
opublikowano: 01-06-2010, 00:00

Spółka szykuje rabaty dla stomatologów, którzy wezmą udział w jej ofercie prywatnej.

Spółka szykuje rabaty dla stomatologów, którzy wezmą udział w jej ofercie prywatnej.

Apolonia Medical, producent wyposażenia do gabinetów stomatologicznych, na przełomie czerwca i lipca zamierza pojawić się na NewConnect. Zanim zadebiutuje, przeprowadzi prywatną emisję akcji, z której chce zdobyć 1,2 mln zł.

— Nie chcemy być kolejną spółką na rynku NewConnect, która jedynie walczy o uzyskanie pieniędzy. Te mamy zapewnione. Teraz zależy nam raczej na doborze takiego akcjonariatu, który rozumie nasz biznes, nie kierując się jedynie chęcią szybkiego zarobku i spieniężenia wkładu — tłumaczy Piotr Trzaska, prezes Apolonii Medical.

Jak to osiągnąć? Apolonię Medical zainspirował Warren Buffett, który akcjonariuszom jednej ze swoich firm ubezpieczeniowych oferuje tańsze pakiety ubezpieczeń. Spółka chce być pierwszą na rynku NewConnect, która wprowadzi podobny program motywacyjny dla swoich akcjonariuszy. Oferta skierowana jest do stomatologów. Jeśli kupią akcje Apolonii za minimum 40 tys. zł, otrzymają 20-procentowy rabat na zakup dowolnego sprzętu oraz bezpłatny transport i montaż.

Za pieniądze z emisji Apolonia zamierza rozpocząć seryjną produkcję i masową sprzedaż swojego sprzętu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KSA

Polecane