BUR wyszkoli pracowników

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 29-05-2018, 22:00

19 czerwca w Sosnowcu odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców, którzy chcą powalczyć o granty na usługi rozwojowe dla swoich pracowników.

19 czerwca w Sosnowcu odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców, którzy chcą powalczyć o granty na usługi rozwojowe dla swoich pracowników. Organizatorem wydarzenia jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (LPIFE) w Sosnowcu.

Eksperci zaprezentują nabory dotacyjne dla przedstawicieli biznesu, którzy planują rozwijać działalność, a także zasady ubiegania się o preferencyjne wsparcie zwrotne. Specjaliści przedstawią ponadto ofertę kursów dla przedsiębiorców i ich pracowników dostępną w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Portal, który prowadzi Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, bezpłatnie umożliwia firmom doradczym przedstawienie oferty, a przedstawicielom biznesu — zamówienie szkoleń z unijnym dofinansowaniem.Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu przy ul. Jana Kilińskiego 25. Więcej informacji: www.poir.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / BUR wyszkoli pracowników