BZ WBK: leasing z promocją

opublikowano: 18-10-2012, 00:00

Ruszają końcoworoczne promocje firm leasingowych. W tym roku przedsiębiorcy mogą liczyć na lepsze oferty niż w poprzednich latach.

BZ WBK Finanse & Leasing od 11 października br. proponuje promocyjną ofertę finansowania samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony, przygotowaną wspólnie z dealerami czołowych marek samochodowych.

W ramach „Złożymy dla ciebie dobry leasing” klienci mogą liczyć na atrakcyjną cenę leasingu (od 103 proc.) przy zakupie takich aut, jak Ford, Opel, Peugeot, Mitsubishi, KIA, Fiat i Hyundai. Ponadto, każdy klient otrzyma voucher gwarantujący rabat w wysokości 1000 zł od ceny katalogowej pojazdu lub na wyposażenie dodatkowe. Do tego dochodzi ubezpieczenie.

— Proponujemy ubezpieczenie AC już od 2,9 proc. oraz ubezpieczenie GAP (Guaranteed Auto Protection, czyli ubezpieczenie straty finansowej polegającej na całkowitym zniszczeniu bądź utracie pojazdu) bez opłat w pierwszym roku trwania umowy — mówi Daniel Mrozek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży BZ WBK Leasing.

Klienci, którzy korzystają już z produktów grupy BZ WBK, za symboliczny złoty otrzymają kartę paliwową zasiloną kwotą 50 zł, która da im możliwość bezgotówkowego tankowania na ponad 1700 stacjach Orlen i Bliska. BZ WBK zwraca uwagę, że promocje na koniec roku organizowane przez dealerów i firmy leasingowe to już tradycja. Jednak w tym roku wiele wskazuje na to, że przedsiębiorcy planujący zakup samochodu będą mogli liczyć na dużo bardziej atrakcyjne oferty niż w latach poprzednich.

— Pierwsze trzy kwartały nie były zbyt łaskawe dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej — z danych Samaru wynika, że tylko w lipcu sprzedażaut spadła o 10 proc., a w sierpniu o 4 proc. w porównaniu z analogicznym okresem 2011 r. Importerzy i dealerzy samochodowi będą więc chcieli nadrobić straty — komentuje Tomasz Sudaj, dyrektor ds. strategii rynkowej w spółkach leasingowych BZ WBK.

Również rynek leasingu samochodów osobowych rozwija się w tym roku wolniej. W I półroczu 2012 r. firmy leasingowe sfinansowały o 9 proc. osobówek więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Wzrost między pierwszym półroczem 2011 i pierwszym półroczem 2010 wyniósł dużo więcej — 40 proc.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu