CA IB później kupi akcje PZU

Reuters, Artur Szymański
19-11-2003, 00:00

Zarząd spółki CA IB Pre IPO Investment przedłużył do 9 grudnia termin przyjmowania zapisów na 2 tys. obligacji. Przyjmowanie zapisów na obligacje warte 200 mln zł pierwotnie miało zakończyć się 14 listopada. Nie udało się zebrać 100 mln zł, co było warunkiem powodzenia emisji.

— W wielu OFE nie było zgody na poziomie nadzoru. Był natomiast znaczący popyt ze strony zagranicy i kilku krajowych graczy. Chcemy sobie dać czas i przekonać jeszcze kilku inwestorów albo zmienić formułę funduszu — wyjaśnia Marcin Sadlej z CA IB Pre IPO Investment.

Oferta skierowana jest do funduszy emerytalnych oraz inwestycyjnych oraz zagranicznych inwestorów portfelowych. Środki z emisji fundusz przeznaczy na zakup akcji PZU przed ich wprowadzeniem na giełdę. Przydział papierów zostanie dokonany w ciągu 5 dni roboczych od zamknięcia zapisów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Reuters, Artur Szymański

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / CA IB później kupi akcje PZU