CAT LC rozwija sieć drobnicową

opublikowano: 17-04-2014, 00:00

Firma CAT Cargo Logistics Polska, która dotąd zajmowała się głównie dystrybucją krajową w systemie dostaw nocnych, przenosi swój standard dostaw poza granice.

Rozszerza zasięg swojej sieci drobnicowej — do regularnych samochodowych połączeń drogowych dołączyła Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię. Przewozy w eksporcie do wszystkich tych krajów obywają się pięć razy w tygodniu. Na terenie Czech, Słowacji i Węgier realizacja zleceń odbywa się w systemie dostaw nocnych do godz. 8 rano i w systemie dostaw dziennych do godz. 17 na drugi dzień po odbiorze przesyłki z Polski.

Rozbudowa sieci drobnicowej wiąże się z rozszerzeniem współpracy z klientami z sektora motoryzacyjnego na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Jest też możliwość dostarczenia towaru do wskazanych przez klienta bezobsługowych punktów, tzw. skrytek night locker, we wszystkich obsługiwanych przez operatora krajów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu