CCI otworzy w 2007 r. trzy multipleksy w Rumunii

opublikowano: 13-02-2007, 20:26

Cinema City International NV (CCI) otworzy w 2007 r. trzy multipleksy w Rumunii. Do końca 2008 r. spółka chce prowadzić łącznie sześć multipleksów w tym kraju,.

Cinema City International NV (CCI) otworzy w 2007 r. trzy multipleksy w Rumunii. Do końca 2008 r. spółka chce prowadzić łącznie sześć multipleksów w tym kraju, a nie jak wcześniej zakładała cztery - poinformowała CCI we wtorkowym komunikacie.

CCI podała we wtorek, że jej spółka zależna Cinema City Romania SRL zawarła z rumuńską Iulius Mall umowy najmu powierzchni w trzech centrach handlowych w Rumunii (w miastach Lasi, Timisoara i Cluj).

"Opisane umowy stanowią przejaw wdrażania strategii rozwoju spółki i wkraczania na rynki Europy Środkowo-Wschodniej, na których spółka nie była jeszcze obecna, by zająć na nich pozycję lidera w branży kinowej" - podała CCI w komunikacie.

Umowy zostały podpisane na okres 10 lat, z możliwością trzykrotnego ich przedłużenia, w każdym przypadku o kolejne 5 lat. We wszystkich centrach Cinema City ma wyłączność na prowadzenie kina.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane