CD Projekt ma dystrybutora Cyberpunka na Europę

opublikowano: 16-10-2018, 09:51

Bandai Namco będzie odpowiedzialne za dystrybucję i promocję gry Cyberpunk 2077 w 24 krajach w Europie.

 — Mamy bogatą historię współpracy z Bandai Namco. Z sukcesem pracowaliśmy nad promocją i dystrybucją gier Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon, dlatego jestem przekonany, że i tym razem podjęliśmy dobrą decyzję, i Cyberpunk 2077 jest w dobrych rękach - mówi Michał Nowakowski, członek zarządu CD Projektu odpowiedzialny za kształtowanie i realizację polityki sprzedażowej spółki.

„(…) niech samochodowe pościgi i spluwy Was nie zwiodą. »Cyberpunk 2077« jest prawdziwym RPG-iem dla jednego gracza, opartym na fabule” — informuje CD Projekt w liście ukrytym w trailerze.
Zobacz więcej

NAPRAWDĘ DUŻA GRA FABULARNA:

„(…) niech samochodowe pościgi i spluwy Was nie zwiodą. »Cyberpunk 2077« jest prawdziwym RPG-iem dla jednego gracza, opartym na fabule” — informuje CD Projekt w liście ukrytym w trailerze. Fot. ARC

Wynagrodzenie spółki z tytułu udzielonej licencji wyliczane będzie na podstawie sumy przychodów Namco pomniejszonych o uzgodnione opłaty dystrybucyjne, koszty i rezerwy związane z dystrybucją i promocją gry. Rozliczenie pomiędzy stronami następować będzie kwartalnie na podstawie raportów sprzedaży sporządzanych przez Namco.

3 pażdziernika spółka podpisała umowę z Warner Bros na dystrybucję gry w USA.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu