Czytasz dzięki

CD Projekt: niebawem informacje o „Wojnie Krwi”

opublikowano: 08-11-2018, 13:52
aktualizacja: 09-11-2018, 11:15

Choć od premiery „Wojny krwi” minęły blisko dwa tygodnie CD Projekt do tej pory nie ujawnił żadnych danych sprzedażowych. Podobnie z informacjami na temat pobrań „Gwinta”. Niebawem ma się to zmienić.

- Na weekend planujemy wydarzenie związane z Thronebreakerem i chętnie do tematu wrócimy w przyszłym tygodniu – mówi Karolina Gnaś, szefowa relacji inwestorskich CD Projektu pytana o zainteresowanie grami.

Brak informacji na temat wyników sprzedaży gry zrodził wśród niektórych inwestorów obawy o wyniki sprzedaży
Zobacz więcej

Wojna krwi

Brak informacji na temat wyników sprzedaży gry zrodził wśród niektórych inwestorów obawy o wyniki sprzedaży CD Projekt

„Wojna krwi” miała premierę 23 października. Tego samego dnia oficjalną premierę miał też Gwint, który jest grą FreeToPlay. Obie gry są oficjalnie dostępne w Chinach.

„Wojna Krwi” ma wysoką ocenę na platformie GOG (dostępna jest tylko na niej) tj. 4,4/5. Na Metacritic ocena graczy to 7,7/10, a ocena prasy branżowej to 85/100.

Obecnie na należącej do CD Projektu globalnej platformie dystrybucji gier - GOG trwa promocja polskich gier „Made in Poland”.

Tak jak wszystkie akcje okolicznościowe cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników serwisu.

- Mimo, że sama promocja wystartowała 5 listopada, już teraz widać, że gry od polskich producentów dobrze się sprzedają. Obecnie w gronie najlepiej sprzedających się gier na GOG.com, większość z dziesięciu pierwszych pozycji zajmują gry polskich twórców – mówi Garolina Gnaś

Promocja trwa do 12 listopada br. Na liście bestsellerów obecnie pierwsza pozycję zajmuje „Wojna krwi”, na drugiej „Wiedźmin 3”, a na trzeciej „Lords of the fallen”. Podobna promocja z okazji 100-tnej rocznicy odzyskania niepodległości trwa na Steam.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Grzegorz Suteniec

Polecane