CE Puławska otwarto za 455 mln

Jacek Uryniuk
opublikowano: 16-12-1998, 00:00

CF Puławska otwarto za 455 mln

Wczoraj oficjalnie otwarto biurowiec Centrum Finansowego Puławska przy ulicy Puławskiej w Warszawie. Budowa obiektu trwała dwa lata i kosztowała 455 mln zł (130 mln USD). Całkowita powierzchnia budynku wynosi ponad 82 tys. metrów kwadratowych. Większość biur już wynajęto. Zarząd CFP nie boi się więc o zyski.

— Przewidujemy, że jeszcze przez co najmniej dwa, trzy lata nie będzie w stolicy nadpodaży powierzchni biurowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na budowę biurowca. Już za rok przewidujemy poważne zyski, które chcemy reinwestować. Na co na razie nie mogę zdradzić — mówi Wojciech Ciurzyński, członek zarządu CFP. CFP chwali się też niskimi cenami najmu. Za metr kwadratowy płaci się tutaj od 32 do 38 dolarów.

— Udało się to dzięki solidnemu wykonawcy, jakim jest firma Cocefi, która utrzymała swoje koszty na poziomie podanym w ofercie przetargowej — mówi Wojciech Ciurzyński. Większościowym udziałowcem CFP jest Powszechna Kasa Oszczędności Bank Państwowy. JSU

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Uryniuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / CE Puławska otwarto za 455 mln