Cedrob wspiera projekty społeczne

opublikowano: 01-03-2018, 22:00

Ruszyła druga edycja konkursu grantowego „Wspieramy Rozwój” Grupy Cedrob.

Ruszyła druga edycja konkursu grantowego „Wspieramy Rozwój” Grupy Cedrob. Konkurs ma na celu wsparcie inicjatyw naukowych, edukacyjnych, sportowych i społecznych, które mają się przysłużyć dobru ogółu. Pula nagród wynosi milion złotych. Grupa Cedrob, największy polski producent mięsa, podkreśla, że choć teraz działa na ponad 40 rynkach, to zaczynała jako niewielka firma z Ciechanowa. Dlatego wielką wagę przykłada do działań prospołecznych skierowanych do lokalnych społeczności.

W konkursie mogą wziąć udział fundacje, stowarzyszenia, instytucje badawcze lub kulturalne, a także szkoły i uczelnie z całej Polski. Pomysły można zgłaszać w pięciu kategoriach: nauka i rozwój, edukacja i sport, kultura, inicjatywa społeczna. Piąta, specjalna kategoria, dotyczy projektów związanych z obchodami stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę, promujących wydarzenia patriotyczne.

Wnioskodawcy mogą ubiegać się o granty w wysokości: 30 tys. zł, 20 tys. zł, 10 tys. zł i 5 tys. zł. W pierwszej edycji konkursu „Wspieramy Rozwój” wyłoniono 54 zwycięskich wniosków. W tym roku Cedrob planuje nagrodzić aż 75 projektów. Zgłoszenia można składać do 26 marca 2018 r. za pomocą internetowego formularza na stronie wspieramyrozwoj.com.pl. Wyłonienie laureatów nastąpi 27 kwietnia, a gala wręczenia grantów planowana jest na połowę maja. Więcej informacji na temat programu znajduje się w regulaminie na stronie internetowej konkursu. © Ⓟ

1 mln zł Tyle wynosi pula nagród w konkursie „Wspieramy Rozwój”, organizowanym przez Grupę Cedrob w celu wspierania inicjatyw, które przysłużą się dobru ogółu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu