Centralwings obniżył promocyjnie ceny biletów

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 28-10-2005, 20:06

Tanie linie lotnicze Centralwings ogłosiły w piątek promocję na bilety do Irlandii, Szkocji i Włoch. Trwają promocje Lufthansy, PLL LOT, British Airways, SkyEurope.

Tanie linie lotnicze Centralwings ogłosiły w piątek promocję na bilety do Irlandii, Szkocji i Włoch. Trwają promocje Lufthansy, PLL LOT, British Airways, SkyEurope.

Promocja Centralwings polega na obniżeniu cen biletów i ma trwać od 2 do 6 listopada. Dotyczy lotów z Warszawy do Shannon (Irlandia), Edynburga (Szkocja), Mediolanu i Rzymu (Włochy), a także lotów do Mediolanu z Wrocławia i do Rzymu z Krakowa. Terminy lotów objętych promocją wypadają w listopadzie i grudniu i różnią się w zależności od kierunku.

Centralwings promuje także loty do Londynu (sprzedaż do 1 listopada, loty do 26 grudnia). Obniżone ceny obowiązywać mają również do Włoch.

Lufthansa i United Airlines przygotowały dla polskich pasażerów wspólną ofertę cenową na połączenia do USA i Kanady; gdy dwie osoby podróżują razem, druga osoba płaci obniżoną stawkę.

Promocja dotyczy biletów sprzedawanych do 15 listopada. Chodzi o wyloty z Gdańska, Krakowa, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia oraz przez Warszawę z Bydgoszczy, Rzeszowa i Szczecina. Wyloty od 01.11.2005 - 28.02.2006 poza 15.12.2005 - 05.01.2006.

Lufthansa, razem ze SWISS, przygotowały również wspólną promocję dla polskich pasażerów, w której oferują bilety w obie strony na wybrane kierunki w obniżonych cenach. Oferta obejmuje wszystkie porty lotnicze obsługiwane przez Lufthansę z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia.

Tani przewoźnik SkyEurope skierował promocję do odbiorców swojego serwisu internetowego. Każdy zarejestrowany klient może bezpłatnie sprezentować jeden lot każdemu z trzech swoich przyjaciół (opłaty lotniskowe i inne nie są objęte promocją). Oferta ważna do 31 października obowiązuje na loty odbywające się w terminach od 03.11.2005 do 14.12.2005 i od 10.01.2006 do 25.03.2006.

Jak poinformował na swoich stronach internetowych PLL LOT, trwają promocje biletów do Zagrzebia, Wenecji, Lublany, Nicei, Barcelony, Sztokholmu, Manchesteru, USA i Kanady.

Trwa oferta specjalna British Airways na loty z Warszawy przez Londyn do 10 miast w Ameryce Północnej. Bilet można kupić do 15 listopada, wylot do 15 grudnia, na powrót w tej samej taryfie pasażer ma rok.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane