Centrozap <CNTZ.WA> informacje nt. członków zarządu

Cersanit S.A.
opublikowano: 10-09-2002, 18:23

INFORMACJE NT. CZŁONKÓW ZARZĄDU

Raport bieżący 71 /2002

Centrozap SA podaje w uzupełnieniu raportu bieżącego nr 67/2002 informacje nt. członków zarządu powołanych na posiedzeniu Rady Nadzorczej Centrozap SA w dniu 6 września br.: 1) Jacek Krysiak, Prezes Zarządu Centrozap SA Lat 32, pełni funkcję Prezesa Zarządu Centrozap SA. Pan Jacek Krysiak posiada wykształcenie wyższe, ukończył Uniwersytet Śląski w Katowicach (prawo). Dodatkowe uprawnienia, licencje, kształcenie: ¨ kursy i szkolenia z zakresu rachunkowości i finansów. Przebieg pracy zawodowej i zajmowane wcześniej stanowiska:

3 stycznia do 5 września 2002 V-ce Prezes Zarządu Centrozap SA, obecnie Prezes Zarządu Centrozap SA

2000 - 2001: Centrozap SA - Główny Księgowy - Prokurent,

1998 - 2000: Kancelaria Finansowo - Prawna J.R. Gumułka, Dyrektor Działu Doradztwa Podatkowego,

1994 - 1997: Izba Skarbowa w Katowicach, Starszy Inspektor. Pan Jacek Krysiak oświadczył, że nie prowadzi działalności wykonywanej poza przedsiębiorstwem Centrozap SA, która byłaby konkurencyjna w stosunku do Spółki oraz, że nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

2) Ireneusz Król, V-ce Prezes Zarządu Centrozap SA Lat 39, pełni funkcję V-ce Prezesa Zarządu Centrozap SA.

Pan Ireneusz Król posiada wykształcenie wyższe, ukończył Uniwersytet Śląski w Katowicach (prawo). Dodatkowe uprawnienia, licencje, kształcenie: ¨ Studium Podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie - zarządzanie strategiczne, ¨ Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie - tytuły MBA w zakresie finansów międzynarodowych i marketingu międzynarodowego, ¨ kursy: likwidatora, syndyka masy upadłościowej, doradcy finansowo-podatkowego.

Przebieg pracy zawodowej i zajmowane wcześniej stanowiska:

3 stycznia do 5 września 2002 - Centrozap SA - Dyrektor Naczelny, obecnie V-ce Prezes Zarządu

2000 - 2001 - Centrozap SA - Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny,

1996 - 2000 - Grupa Kapitałowa FASING SA - Prezes Zarządu,

1993 - 1996 - Katowicki Holding Węglowy SA - Wiceprezes Zarządu ds. ekonomicznych, Wiceprezes Zarządu ds. restrukturyzacji,

1992 - 1993 - KWK "Wesoła" - Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny,

1982 - 1992 - KWK "Nowy Wirek" - nadsztygar

Pan Ireneusz Król oświadczył, że nie prowadzi działalności wykonywanej poza przedsiębiorstwem Centrozap SA, która byłaby konkurencyjna w stosunku do Spółki oraz, że nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

3) Barbara Konrad-Dziwisz, V-ce Prezes Zarządu Centrozap SA. Lat 37, pełni funkcję V-ce Prezesa Zarządu Centrozap SA.

Pani Barbara Konrad-Dziwisz posiada wykształcenie wyższe, ukończyła Akademię Ekonomiczną w Katowicach, Wydział Przemysłu.

Przebieg pracy zawodowej i zajmowane wcześniej stanowiska:

2000 - 2002 - Centrozap SA - Dyrektor Biura Ekonomicznego - Prokurent, obecnie V-ce Prezes Zarządu Centrozap SA

1994 - 2000 - Gliwicki Bank Handlowy SA - zajmowała kolejno stanowiska Zastępcy Dyrektora O/Bytom, Zastępcy Dyrektora Departamentu Operacyjno - Rachunkowego, Zastępcy Dyrektora i Dyrektora O/Katowice,

1992 - 1994 - Bank Secesyjny SA - Specjalista bankowy kierujący zespołem,

1990 - 1992 - Bank Śląski SA - Inspektor bankowy,

1989 - 1990 - CHZ Centrozap - Referent ds. Importu,

1990 - Komerton Sp. z o.o. - Referent - Księgowa. Pani Barbara Konrad-Dziwisz oświadczyła, że nie prowadzi działalności wykonywanej poza przedsiębiorstwem Centrozap SA, która byłaby konkurencyjna w stosunku do Spółki oraz, że nie jest wpisana w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

Data sporządzenia raportu: 10-09-2002

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Cersanit S.A.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Centrozap &lt;CNTZ.WA> informacje nt. członków zarządu