Centrum Jasna: start za 5 miesięcy

Radosław Górecki
opublikowano: 04-11-2003, 00:00

W stolicy powstaje biurowiec Centrum Jasna. Nie ma jeszcze najemców. Właściciel obiektu obniżył czynsz z 28 do 23,5 USD za mkw.

Centrum Jasna — obiekt biurowy klasy A — powstaje u zbiegu ulic Świętokrzyskiej i Jasnej. Inwestorem jest Centrum Jasna — spółka założona przez Archidiecezję Warszawską, która jest też współwłaścicielem biurowca Roma Office Center.

Właściciele obiektu pragną, by zintegrował się on z otoczeniem.

— Budynek powstaje tuż przy siedzibie Warszawskiego Ośrodka Telewizyjnego. Planujemy tu ogólnie dostępny pasaż z punktami gastronomicznymi i sklepami. Podobnie jak od strony ulicy Jasnej — mówi Tomasz Goetz, dyrektor projektu Centrum Jasna.

Powierzchnia Centrum Jasna wynosi ponad 6,6 tys. mkw. powierzchni biurowej. Właściciele liczą na pozyskanie jednego, dwóch najemców. Prowadzone są rozmowy. Tymczasem zdecydowali się na obniżkę czynszu wywoławczego z 28 do 23,5 USD za mkw. miesięcznie. Koszty eksploatacyjne wynoszą 5 USD za mkw. Współczynnik powierzchni wspólnej — 8 proc. Biurowiec ma parking podziemny na 170 miejsc. Otwarcie planowane jest na marzec 2004 r.

Budynek na rynku reprezentowany jest przez firmę Cushman & Wakefield Healey & Baker.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Górecki

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu