Czytasz dzięki

CIMA na kolejnej uczelni

DCZ
opublikowano: 04-11-2013, 00:00

Kolejna specjalność na Wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym

Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny we współpracy z brytyjskim Instytutem Rachunkowości Zarządczej CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants) od października 2014 poszerzy ofertę edukacyjnąo kolejną specjalność — UE & CIMA Certificate in Business Accounting.

Specjalność będzie realizowana w ramach studiów licencjackich w języku polskim i angielskim, a skorzystać z niej będą mogli zarówno studenci studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych. Studia zakończą się uzyskaniem dyplomu licencjata UE i certyfikatu CIMA Certificate in Business Accounting.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest trzecią uczelnią w Polsce, która zdecydowała się na współpracę z CIMA. W 2012 r. wspólny program nauczania z tym instytutem wprowadziła warszawska Szkoła Główna Handlowa, a w 2013 r. krakowski Uniwersytet Ekonomiczny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane