Co mówią wykresy: AT w PB odc. 9

opublikowano: 04-11-2021, 12:33
aktualizacja: 10-11-2021, 09:42

Zapraszamy do obejrzenia webinaru, poświęconego analizie technicznej spółek z GPW. Poprowadził go prof. Krzysztof Borowski, znany i ceniony analityk, wykładowca SGH.

Ekspert przedstawił wykresy spółek, na które jego zdaniem warto zwrócić uwagę (m.in. VRG, LPP, Arctic Paper, Kruk, Stalprodukt) oraz wziął pod lupę te zasugerowane przez uczestników spotkania (m.in. Allegro, Eurocash, PKN Orlen, Mabion, PZU, Ciech i Tim).

Abyś mógł dołączyć do webinaru, który odbędzie się w środę 24 listopada o godz. 15 wypełnij poniższy formularz. Zostawiając swój adres e-mail, otrzymasz unikalny link, który udostępnimy tylko Tobie. W spotkaniach będą mogli wziąć udział tylko zapisani użytkownicy. Zachęcamy do udziału w czacie na żywo - nagranie będzie dostępne wyłącznie dla subskrybentów “Pulsu Biznesu”.

Spotkania odbywają się co dwa tygodnie. Dzięki nim masz dostęp do wiedzy i najświeższych analiz, by Twoje inwestycje były jeszcze bardziej przemyślane.

Obejrzyj poprzednie webinary>>

Czym jest analiza techniczna, jak na niej zarobić i w które spółki warto teraz zainwestować - obejrzyj webinar o podstawach analizy technicznej>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane