Comarch ma umowę z Orange na przebudowę systemów BSS

GSU
opublikowano: 11-04-2018, 16:07
aktualizacja: 11-04-2018, 16:09

Comarch podpisał z Orange Luxembourg umowę na wdrożenie systemu Comarch BSS, który ma  usprawnić procesy bilingu i zarządzania klientem.

Rozwiązanie obsługiwać będzie oferowane przez Orange usługi telefonii komórkowej prepaid i postpaid, ofertę „Orange Love” (internet, TV, VoIP i mobilne), a także usługi oparte o chmurę i oferowane przez firmy trzecie na terytorium Luksemburga. Usługi te będą oferowane, rozliczane, fakturowane i zarządzane z wykorzystaniem szeregu modułów wsparcia biznesu dostarczonych przez firmę z Krakowa.

Comarch będzie nadzorować i koordynować projekt, który wiąże się z integracją ponad 40 systemów IT i obejmuje kompletne wdrożenie, testy, migrację i uruchomienie nowego systemu. Rozwiązanie będzie hostowane w centrum przetwarzania danych Comarch we francuskim Lille. 

Orange Communications Luxembourg należy w całości do Orange Belgium, który jest jednym z głównych graczy na belgijskim rynku telekomunikacyjnym. Orange Belgium należy w 52,9 proc. do grupy Orange.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Telekomunikacja / Comarch ma umowę z Orange na przebudowę systemów BSS