Czytasz dzięki

Coroczne święto finansistów

Materiał partnera strony
opublikowano: 25-10-2015, 22:00

Dziś w Warszawie finansiści spotykają się na CFA Investment Summit.

Ponad trzystu uczestników, kilkunastu panelistów z całego świata — dziś w Warszawie finansiści spotykają się na CFA Investment Summit. To już druga edycja konferencji organizowanej wspólnie przez CFA Society Poland i dziennik „Puls Biznesu”. Temat? Aktualny niezależnie od daty, szerokości geograficznej czy sytuacji politycznej — jak inwestować z zyskiem.

Goście naszej konferencji, wybitni ekonomiści i szefowie instytucji finansowych jak i przedstawiciele największych firm inwestycyjnych w Polsce odniosą się do sytuacji rynków wschodzących, wskażą kierunki rozwoju dla rynków finansowych, a także omówią pomysły inwestycyjne, które będą odpowiedzią na pytanie, gdzie szukać wzrostu.

O czym będziemy mówić?

Kiedy Polska przestanie być traktowana jako rynek wschodzący — panel prowadzony przez Izabellę Kamińską, dziennikarkę „Financial Times” i Alphaville, z udziałem Petera Attard Montalto (Nomura International), Marca Ostwalda (ADM Investor Services International), Marka Rozkruta (EY) i Grzegorza Zielińskiego (EBOR).

Świat niskich stóp procentowych. Nowe paradygmaty inwestycyjne – wykład Rafała Matulewicza (PKO TFI).

Simeon Djankov, były prezes EBOR i minister finansów Bułgarii, opowie o luce szczęścia w Europie Wschodniej i jej wpływie na inwestycje.

Czy to już koniec współzależności między rozwiniętymi i rozwijającymi się rynkami akcji — wykład Andrew Stotz (szef A. Stotz Investment Research i prezes CFA Society Thailand).

Wielkie zmiany na rynkach wschodzących skomentuje Bartosz Pawłowski (Finisterre Capital).

O przyszłości rynku finansowego podyskutują Artur Szeski (Fitch Ratings), Krzysztof Pietraszkiewicz (Związek Banków Polskich), Wiesław Rozłucki (GPW) i Andrzej Sławiński (NBP).

Tylu członków liczy obecnie CFA Society Poland, działające od 11 lat stowarzyszenie członkowskiego CFA Institute, zarządzającego programem nauczania Chartered Financial Analyst i dbające o najwyższe standardy etyczne w społeczności finansowej. W tym roku globalne władze instytutu przyznały polskiej organizacji „Society Excellence Award” nagrodę za wyjątkowe działania i zaangażowanie. © Ⓟ

Więcej informacji na stronie cfasociety.org/poland

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera strony

Polecane