Cuprum Bank zmienił nazwę

Agnieszka Morawiecka
opublikowano: 28-10-2002, 00:00

Dominet Bank to nowa nazwa Cuprum Banku, przejętego przez Dominet, spółkę pośrednictwa kredytowego z Piaseczna. Nowym prezesem lubińskiej instytucji finansowej będzie Robert Kowalski. Dominet Bank zwiększył także o 30 mln zł fundusze własne do 74,1 mln zł.

— Do końca roku planujemy wdrożenie systemu informatycznego. Jego uruchomienie pozwoli na rozbudowę sieci placówek na terenie całego kraju —mówi Dorota Cacek, wiceprezes Dominetu.

Spółka chce przekształcić lubiński bank w instytucję o zasięgu ogólnopolskim i zwiększyć liczbę placówek do 120. Dominet Bank będzie oferował usługi przez Internet. Instytucja skoncentruje się na obsłudze klientów detalicznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, a jego produkty będą dostępne we wszystkich punktach sprzedaży pośrednika. Dominet ma także podpisaną umowę o współpracy z FinLife oraz z Cigną w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych.

— Będziemy wykorzystywać nasze doświadczenie w połączonej sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeniowych — zapewnia Dorota Cacek.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Agnieszka Morawiecka

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Cuprum Bank zmienił nazwę