Cymański zaleca PO "trochę opamiętania"

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 13-07-2006, 13:48

Platforma Obywatelska po prostu odpływa - tak wiceszef klubu PiS Tadeusz Cymański skomentował zarzuty PO pod adresem posła PiS Jędrzejem Jędrych. "Trochę opamiętania" - apelował Cymański do Sławomira Nitrasa (PO).

Platforma Obywatelska po prostu odpływa - tak wiceszef klubu PiS Tadeusz Cymański skomentował zarzuty PO pod adresem posła PiS Jędrzejem Jędrych. "Trochę opamiętania" - apelował Cymański do Sławomira Nitrasa (PO).

Na czwartkowej konferencji Nitras powiedział, że w Sejmie działa "druga grupa trzymająca władzę". Jego zdaniem, to grupa na czele z posłem PiS Jędrzejem Jędrychem, która chce zwolnić Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe ze wszelkich obostrzeń. Nitras poinformował na czwartkowej konferencji prasowej, że tę sprawę skierował do prokuratury oraz CBA.

"Ja muszę powiedzieć, że też czasami fantazja mnie ponosi" - tak wypowiedź Nitrasa komentował Cymański. "Są wakacje, upały, które są w stanie odebrać trochę powietrza, ale nie rozumu" - dodał.

"Platforma po prostu odpływa, myślę, że przyjdzie ochłodzenie i wszystko wróci do normy" - ocenił Cymański.

Jego zdaniem, "w polityce słowa powinno się ważyć, czym innym jest podejrzenie i domniemanie, ale szacunek i respekt - nawet w szaleństwie politycznej walki powinien obowiązywać".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu