Czesi na Pradze w Warszawie

opublikowano: 18-07-2019, 22:00

107 - tyle mieszkań na wynajem zasili portfel czeskiego inwestora Zeitgeist Asset Management.

Zobacz więcej

Fot. Grzegorz Kawecki

Apartamenty czeskiego inwestora Zeitgeist Asset Management powstaną przy ulicy Wrzesińskiej 2 na warszawskiej Pradze. Część mieszkań znajdzie się w zabytkowej kamienicy, która przejdzie proces rewitalizacji. Pozostałe będą zlokalizowane w nowo wybudowanym budynku z zespołem lokali handlowo-usługowych na parterze. To już trzecia inwestycja mieszkaniowa Zeitgeist Asset Management w Polsce. W 2016 r. firma kupiła zabytkowe budynki przy ul. Długiej 44-50 w Warszawie i planuje otwarcie domu studenckiego w rewitalizowanym biurowcu na Powiślu. Inwestor zamierza rozszerzyć działalność na inne polskie miasta. Poprzednia duża transakcja pakietowa na rynku mieszkań na wynajem miała miejsce również w Warszawie. Informowała o niej w styczniu 2019 r. firma Deloitte, która doradzała zagranicznemu nabywcy 175 mieszkań w Pacific Residence na Powiślu.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy