Czynsze na Mazowszu — najwyższe w Polsce

MCH
opublikowano: 18-08-2010, 09:20

Ceny wynajmu powierzchni magazynowej w Polsce zależą od lokalizacji. Najdroższym regionem są okolice Warszawy.

Zobacz więcej

Najwięcej powierzchni do wynajęcia ma Wielkopolska.

Jak podaje serwis otoDom.pl, za wynajem magazynu najwięcej płaci się w województwie mazowieckim (27,43 zł za mkw.), a najmniej w opolskim (9,64 zł).

— Największe odchylenie od średniej krajowej obserwujemy w województwie mazowieckim, gdzie przeciętna cena wynajmu jest wyższa aż o ponad 92 proc. średniej dla całej Polski, wynoszącej 14,21 zł za mkw. — mówi Przemysław Kotwicki z serwisu otoDom.pl.

Najwięcej powierzchni do wynajęcia ma Wielkopolska (ponad 3,2 tys. mkw.) i Mazowsze (ponad 2,2 tys. mkw.). Jednak jak wynika z analiz otoDom.pl, najwięcej ofert wynajmu powierzchni magazynowej pochodzi z województw mazowieckiego, śląskiego i dolnośląskiego. Pokrywa się to z oczekiwaniami użytkowników serwisu, którzy od lutego do lipca 2010 r. najczęściej szukali powierzchni magazynowych w województwach: mazowieckim, śląskim, wielkopolskim, dolnośląskim oraz małopolskim.

14,21 zł za mkw.

To średnia miesięczna cena wynajmu mkw. magazynu w Polsce…

1231 mkw.

…taka jest średnia powierzchnia wynajmowanego magazynu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MCH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Czynsze na Mazowszu — najwyższe w Polsce