Daniel Craig najbogatszym „Bondem” w historii

opublikowano: 14-05-2018, 08:42
aktualizacja: 14-05-2018, 08:49

Daniel Craig, brytyjski aktor wcielający się w postać Jamesa Bonda, ma wraz z żoną, aktorką Rachel Weisz, majątek wartości 125 mln GBP, wynika z listy najbogatszych Brytyjczyków opublikowanej przez Sunday Times.

Majątek aktorskiej pary mocno wzrósł po podpisaniu przez Craiga umowy wartości 100 mln GBP na nakręcenie 25. filmu o przygodach „agenta 007”.

Daniel Craig
Zobacz więcej

Daniel Craig Bloomberg

Spośród innych aktorów, którzy wcielali się w postać Jamesa Bonda, sir Sean Connery, który zrobił to jako pierwszy, miał w 2008 roku majątek szacowany na 85 mln GBP. Znajdujący się na liście najbogatszych w ubiegłym roku Pierce Brosnan dysponował majątkiem 63 mln GBP. Sir Roger Moore, jeden z najsłynniejszych „Bondów”, w ubiegłorocznym zestawieniu miał majątek szacowany na 50 mln GBP. George Lazenby, jeden z najmniej znanych odtwórców roli „agenta 007”, miał w zestawieniu dokonanym w 2010 roku majątek szacowany na 52 mln GBP.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, dailymail.com

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu