Dbaj o komunikację

GAS
13-10-2005, 00:00

Sprawny przepływ informacji jest obecnie podstawą efektywnego działania wszystkich firm, a operatorów logistycznych w szczególności.

Nowoczesne technologie pomagają zwiększyć efektywność, zmniejszyć koszty i podnieść standard usług.

Przykładowym rozwiązaniem, pomagającym sprawnie zarządzać firmą z tej branży, jest System Logistyczny Plus GSM. Usprawnia on zarządzanie transportem i przepływem towarów oraz bezpośrednio wpływa na łańcuch dostaw i jego efektywność. Usługa charakteryzuje się zryczałtowanym systemem opłat za stałą komunikacje i przesył sygnałów ze środków transportu poruszających się po terenie całej Europy.

Kolejną propozycją jest System Komunikacji Grupowej. Rozwiązanie to polega na wykorzystaniu telefonów GSM i usług sieci Plus GSM do komunikacji w ramach grupy. Przypomina dobrze znane krótkofalówki, tyle że pozbawiony jest ich wad, takich jak ograniczony zasięg, wysoki koszt sprzętu i utrzymania niezbędnej infrastruktury.

Trzecia propozycja, System Inkasent, umożliwia efektywne zarządzanie płatnościami i wychodzi naprzeciw problemowi windykacji należności gotówkowych i elektronicznych.

Na podstawie wystąpienia pt. „Jak poprawić efektywność łańcucha dostaw dzięki nowoczesnym technologiom? — wyzwania dla Plus GSM”, przygotowanego przez Leszka Hajkowskiego, Piotra Bułacińskiego i Tomasza Waligórę z firmy Polkomtel.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Dbaj o komunikację