Debata o cenach transferowych

opublikowano: 25-02-2019, 22:00

Ministerstwo Finansów (MF) zaprasza przedsiębiorców do udziału w V edycji Forum Cen Transferowych.

Odbędzie się ono 12 marca w godzinach 10.00-14.30 w siedzibie resortu w Warszawie. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane i poddane pod dyskusję efekty prac czterech grup roboczych powołanych podczas poprzednich posiedzeń. Tym razem przedmiotem obrad forum będzie m.in. nowelizacja przepisów w zakresie cen transferowych, obowiązująca od stycznia. Resort czeka na zgłoszenia uczestnictwaw forum do 27 lutego (na adres e-mail: forum.tp@mf.gov.pl). MF przypomina, że każda firma może mieć tylko jednego reprezentanta. Jeżeli w zgłoszeniu zostanie wymienionych więcej osób, o udziale zdecyduje kolejność złożonych akcesów lub wskazanieuczestnika przez podmiot. Brak takiej informacji będzie oznaczał rezygnację z udziału w posiedzeniu forum. Więcej szczegółów o tym wydarzeniu, w tym o harmonogramie obrad, można znaleźć w serwisie podatki.gov.pl.

1cae78be-dad3-11e9-8a34-2a2ae2dbcce4
Polityka gospodarcza
Nie uciekniesz przed skutkami polityki gospodarczej. Zapisz się na nasz newsletter, by nie przegapić newsów, analiz i komentarzy. Zamieniamy słowa polityków na pieniądze
ZAPISZ MNIE
Polityka gospodarcza
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Nie uciekniesz przed skutkami polityki gospodarczej. Zapisz się na nasz newsletter, by nie przegapić newsów, analiz i komentarzy. Zamieniamy słowa polityków na pieniądze
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy