Decyzje a kolor krawata Belki

Random Jog
opublikowano: 06-11-2014, 12:26

Kolor krawata Mario Draghiego, szefa EBC, jest przez inwestorów uznawany jako wskaźnik ekonomiczny. Random Jog, znany bloger, przyjrzał się krawatom Marka Belki. I...

Ze świadomością, że potomność doceni ten wkład w rozwój nauki, postanowiłem ostatecznie opublikować jedne z najbardziej poszukiwanych danych o zachowaniu polskiej Rady Polityki Pieniężnej. Jeżeli chcecie zrozumieć czemu RPP podejmuje takie, a nie inne decyzje, poniższa tabela jest Graalem, którego szukacie.

Przedstawia ona kolor krawata, który prezes NBP nosi podczas konferencji prasowych organizowanych po posiedzeniach Rady Polityki Pieniężnej. Dane udostępniam za darmo, żeby każdy mógł sobie znaleźć tajemną formułę i żeby nasz bank centralny nie był gorszy od EBC i Draghiego (klik).Oczywiście aby odkryć zależności potrzeba więcej czasu, ale tak na pierwszy rzut oka  już widać, że dobór krawata szefa NBP jest przypadkowy. Dokładnie tak jak decyzje samej Rady.

Q.E.D.

Zobacz także
Marek Belka w krawacie
Marek Wiśniewski

Tekst pochodzi z blogu Random Joga>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Random Jog

Polecane