Czytasz dzięki

Dekpol przebuduje Centrum Handlowo-Usługowe Carrefour Morena w Gdańsku

ISBNews
opublikowano: 14-09-2015, 13:38

Dekpol zrealizuje przebudowę Centrum Handlowo-Usługowego Carrefour Morena w Gdańsku jako generalny wykonawca, podała spółka.

"Przedmiotem umowy jest wykonanie robót budowlanych związanych ze zmianą sposobu użytkowania dla inwestycji polegającej na rozbudowie i przebudowie Centrum Handlowego Morena w Gdańsku wraz ze zmianą sposobu użytkowania części pomieszczeń na kina, pomieszczenia handlowo-usługowe i fitness" - czytamy w komunikacie.

Wartość określonego w umowie wynagrodzenie za wykonanie robót jest rzędu 40% kapitałów własnych emitenta, podano również.

"Zgodnie z umową, termin na uzyskanie decyzji pozwolenia na użytkowanie inwestycji został określony na 30 marca 2016 roku" – czytamy dalej.

Dekpol powstał w 1993 r. Jej działalność opiera się na trzech głównych segmentach. Największy udział w przychodach zapewniają usługi w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych w Polsce. Kolejne segmenty to: dział konstrukcji stalowych, który realizuje całościowe projekty konstrukcji stalowych dla firm krajowych i zagranicznych. Dekpol  jest również producentem łyżek i osprzętów, przeznaczonych do maszyn budowlanych. Trzecim segmentem jest działalność deweloperska. Firma posiada ugruntowaną pozycji w Polsce Północnej. Oferuje mieszkania, apartamenty oraz lokale handlowe.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane