Dla zmieniających biznes

Barbara Warpechowska
opublikowano: 06-08-2015, 22:00

Do 14 sierpnia można zgłaszać kandydatury do nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes”.

Wręcza ją Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB) pod honorowym patronatem prezydenta RP. Nagroda ma wyróżnić tych, którzy swoim zaangażowaniem i kreatywnym podejściem przyczyniają się do upowszechniania idei CSR w Polsce, a ich działania i decyzje wpływają na standardy obowiązujące w przedsiębiorstwach. Kandydatury należy przesyłać za pośrednictwem formularza, dostępnego pod adresem: http://odpowiedzialnybiznes.pl/nagroda/. Pod uwagę będą brane działania z 2014 r. Kandydaci będą oceniani pod względem efektów ich aktywności, oryginalności pomysłu, współpracy i zaangażowania.

— Wiele konkursów, rankingów nagradza działalność społeczną firm. Do tej pory brakowało jednak wyróżnienia, które docenia wkład ludzi w rozwój CSR w Polsce. Forum Odpowiedzialnego Biznesu, jako najdłużej działający i największy think-and- -do-tank w Polsce zajmujący się koncepcją CSR, postanowił taką nagrodę ustanowić. Nagroda „Ludzie, którzy zmieniają biznes” wskaże autorów i autorki sukcesu odpowiedzialnych firm w Polsce — mówi Mirella Panek-Owsiańska, prezes FOB.

Laureatów wybierze rada ekspertów z różnych dziedzin. Przyzna trofea maksymalnie trzem osobom w kategoriach Biznes i Sektor pozabiznesowy. W tym roku w związku z obchodami „15 lat partnerstwa na rzecz CSR w Polsce” wręczona zostanie nagroda jubileuszowa. Swoją nagrodę przyznają także widzowie TVP Info, partnera medialnego. Nazwiska laureatów zostaną ogłoszone 20 października 2015 r. podczas gali, która odbędzie się w ramach międzynarodowej konferencji „Biznes, który zmienia świat”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu