DLS CD: impreza dla kontrahentów

Dominika Malik
opublikowano: 27-09-2001, 00:00

DLS CD: impreza dla kontrahentów

W Żorach rozpoczną się dzisiaj II targi handlowe dla klientów DLS. Potrwają one do 28 września. Organizatorem imprezy jest DLS Centrum Dystrybucyjne Żory. Firma ta liczy, że ekspozycja przyciągnie około 1,5 tys. detalistów ze Śląska i Opola.

II targi handlowe dla klientów DLS, które rozpoczną się dziś w Żorach, w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR, przy ul. Folwareckiej, organizowane są z myślą o przedstawicielach branży spożywczej. Impreza ma jednak charakter zamknięty i skierowana jest wyłącznie do sprzedawców detalicznych, odbiorców firmy DLS Centrum Dystrybucyjne Żory i jej filii w Opolu. Przedsiębiorstwo to, będące organizatorem imprezy, jest oddziałem spółki Dystrybucja Logistyka Serwis z Płocka, która zajmuje się handlem detalicznym i hurtowym artykułami spożywczymi, przemysłowymi i chemii gospodarczej.

Przewiduje się, że targi, które potrwają do 28 września, będą okazją do zapoznania się ze spożywczą ofertą i nowymi wyrobami największych krajowych producentów, dostawców DLS CD Żory. W trakcie imprezy zaprezentują oni takie produkty, jak koncentraty spożywcze, przetwory owocowo-warzywne, słodycze, soki, kawa, herbata, przyprawy i wiele innych.

— Naszym celem jest integracja lokalnego rynku sprzedawców detalicznych oraz stworzenie warunków do nawiązania wzajemnych kontaktów między producentami i handlowcami. Przede wszystkim jednak targi te dają możliwość zawarcia, po cenach promocyjnych, kontraktów handlowych. Jako dystrybutor będziemy zajmować się ich realizacją — tłumaczy Wincenty Mura, dyrektor DLS Centrum Dystrybucyjne Żory.

Impreza zgromadzi w sumie 69 wystawców. Zajmą oni stoiska o powierzchni od 6 do ponad 20 mkw. Największy boks wynajęła firma Multipak z Palowic.

Współorganizatorem targów jest Żorska Izba Gospodarcza. DLS Centrum Dystrybucyjne Żory istnieje od kwietnia 2000 r. Zanim firma została włączona w struktury spółki płockiej, funkcjonowała od 1990 r. pod nazwą Hurtownia Wojciech. W październiku przedsiębiorstwo zamierza uruchomić działalność drugiej, po opolskiej, filii w Zabrzu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Malik

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / DLS CD: impreza dla kontrahentów