DM BZ WBK na foreksie w maju

Dariusz Włodarczyk
opublikowano: 12-04-2011, 08:45

Wsłuchujemy się w głosy klientów, którzy sygnalizowali potrzebę wprowadzenia oferty foreksowej. Do końca maja otrzymają bardzo dobry produkt. Będzie on opierał się o platformę jednego z dużych globalnych podmiotów, dla którego jesteśmy lokalnym partnerem. Dzięki temu nasi klienci będą mieli dostęp do kwotowań z kilkunastu największych na świecie banków. Będziemy więc jedynie pośrednikiem do rynku międzybankowego (No Dealing Desk), dzięki czemu zaoferujemy atrakcyjne warunki transakcji i przejrzystość całego procesu. To nie jest standardem w Polsce.

Dariusz Włodarczyk, z-ca dyrektora ds. strategii i rozwoju DM BZ WBK
Dariusz Włodarczyk, z-ca dyrektora ds. strategii i rozwoju DM BZ WBK
None
None

Oprócz dostępu do rynku walutowego wprowadzimy również podstawowe kontrakty CFD oparte o notowania instrumentów finansowych z największych giełd światowych. Planujemy również uruchomić taką wersję platformy, która będzie integrowała wszystkie instrumenty z naszej oferty, w tym te z GPW. Mocno stawiamy na edukację. Na tym polu będziemy mieli także czym się pochwalić.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Włodarczyk

Polecane